​Już o 10:15 na Scenie Głównej rozpoczyna się spektakl "Kocham Wolność" Teatru po Latach z Centrum Kultury w Świątnikach Górnych. O 11:00 na Scenie Głównej pojawi się gość specjalny - ks. Adam Boniecki, wieloletni redaktor naczelny "Tygodnika Powszechnego". Rozmowę poprowadzi Michał Okoński, po czym odbędzie się premiera książki "Boniecki. Rozmowy o życiu". Do 14:15 potrwa debata samorządowa poświęcona tematyce senioralnej, a następnie wystąpi Klubowa Grupa POETICA z Klubu Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. O 15:00 czeka nas fantastyczny koncert, podczas którego usłyszymy największe przeboje Katarzyny Gartner, a spotkanie z artystką poprowadzi aktor serialu „Barwy szczęścia” na co dzień mąż Artystki, Kazimierz Mazur.

W Strefie Otwartych Warsztatów odbędą się liczne spotkania: konferencja "Dziennika Polskiego", prelekcje podrożnicze oraz warsztat psychologiczny "Jak pokonać zmartwienia". Zapraszamy także na pokaz Muzeum PRL dotyczący powstającej trasy turystycznej "Podziemna Nowa Huta" i prezentację wystaw Muzeum Historycznego w Krakowie.
To nie wszystko! Zachęcamy do wzięcia udziału w zajęiach rękodzielniczych, kursie obsługi smartfona i tabletu, warsztatach artystycznych oraz innych initeresujących wydarzeniach w Miejskiej Strefie Pokazów.

Informacje, jak dotrzeć na Targi Seniora znajdują się TUTAJ, a szczegóły zaplanowanego na dziś programu - TUTAJ.
Wszyscy uczestnicy proszeni są o pobranie bezpłatnego biletu wstępu i otrzymują mapkę stoisk. Serdecznie zapraszamy, atmosfera jest wspaniała!