data

godzina

miejsce

Po raz czwarty Expo Kraków zaprasza na Targi dla Seniora, które odbędą się w dniach od 9 do 10 października 2020 roku. 

 

Dla odwiedzających będzie to przede wszystkim niepowtarzalna okazja do skorzystania z kompleksowych i bezpłatnych badań słuchu, wzroku i ciśnienia oraz porad specjalistów w zakresie rehabilitacji, zdrowego odżywiania czy lecznictwa uzdrowiskowego. Poza badaniami można będzie zapoznać się oferowanymi przez firmy wyrobami i licznymi usługami, głównie z obszaru zdrowia (uzdrowiska, sanatoria), wypoczynku (turystyka, podróże) i kultury. Szczególnie zapraszamy do odwiedzenia naszych nowych punktów tematycznych: Strefy Rehabilitacji i Pracy dla Seniorów.

 

Imprezę wyróżnia rozbudowana część artystyczna. Każdego roku scenę wypełniają liczne występy zespołów, koncerty muzyczne oraz spektakle teatralne. Nieodłącznym już elementem Targów dla Seniora są prezentacje wokalnych i artystycznych grup amatorskich seniorów. Moc emocji zapewniają wyjątkowi goście. Dotychczas przed publicznością Targów dla Seniora wystąpili m.in. Halina Kunicka, Katarzyna Gärtner, Tadeusz Woźniak, Anna Dymna, o. Leon Knabit, ks. Adam Boniecki, Elżbieta i Andrzej Lisowscy, Beata Borucka „Mądra Babcia” czy uczestnicy programu telewizyjnego ,,Sanatorium Miłości”.

 

W strefie warsztatowej przez dwa dni odbywać się będą prelekcje i wykłady o różnorodnej tematyce, m.in. z zakresu rehabilitacji i profilaktyki zdrowia, turystyki, podróży, kultury oraz bezpieczeństwa.

 

,,Teraz Ja"

To myśl przewodnia tegorocznej edycji targów. Zachęcamy seniorów, by po wielu latach obowiązków, zajmowania się domem, wychowywania dzieci i wnuków, zadbali także o własne potrzeby. Właśnie teraz powinni zatroszczyć się o swoje zdrowie - skorzystać z usług rehabilitanta, poprawić swój wygląd albo zaplanować wymarzoną podróż. 

Jesteśmy przekonani, że Targi dla Seniora 2020 pomogą te oczekiwania spełnić.

 

Targi dla Seniora w liczbach 

150 WYSTAWCÓW

8 000 ODWIEDZAJĄCYCH

800 M POW. WYSTAWIENNICZYCH

10 PUNKTÓW DIAGNOSTYCZNO - BADAWCZYCH

18 WARSZTATÓW

I PRELEKCJI NAUKOWYCH

270 NAGRÓD

DO WYGRANIA

W KONKURSACH

Galeria zdjęć

Organizator

Patronat honorowy

Witold Kozłowski

Marszałek Województwa Małopolskiego

Jacek Majchrowski

Prezydent Miasta Krakowa

Patroni medialni


  

Nie przegap!


Konkursy, zniżki, oferty specjalne tylko dla subskrybentów!email marketing api powered by FreshMail