Nie przegap


subskrybuj newsletter - bądź na bieżącoemail marketing api powered by FreshMailZapraszamy do EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9!

 

Targi Seniora w Krakowie to największe wydarzenie dla nestorów w południowej Polsce. W pierwszej edycji spotkania w 2017 roku gościliśmy blisko 2 tysiące uczestników i 80 wystawców. Z naszych badań ankietowych wynika, że 75% wystawców pierwszej edycji zarekomendowałoby udział w Targach Seniora innym firmom, zaś 90% odwiedzających oceniło wydarzenie dobrze i bardzo dobrze.​

Statystyki wystawców pierwszej edycji Targów Seniora

Stoiska na Targach Seniora

Statystyki odwiedzających pierwszej edycji Targów Seniora

Publiczność Targów Seniora

Dlaczego warto wziąć udział w drugiej edycji?


Co mamy Państwu do zaproponowania w tym roku? Przede wszystkim unikalną atmosferę spotkania, które łączy strefę wystawienniczą z atrakcyjną oprawą kulturalno-rozrywkową na dużej scenie oraz ciekawymi wykładami i zajęciami w sektorze warsztatowym. Nasze targi odbywają się w Expo Kraków, najnowocześniejszym centrum targowo-konferencyjnym w Polsce.

5000 zwiedzających

4 000 odwiedzających 

100 wystawców

100 wystawców

Kilkanaście wystapień i prelekcji

Kilkanaście prelekcji

dwa dni spotkań

2 dni spotkań networkingowych

Ze względu na duże zainteresowanie, postanowiliśmy poszerzyć drugą edycję o dodatkowy program. Planujemy, że w październikowym spotkaniu w tym roku weźmie udział od 4 do 5 tys. odwiedzających (zarówno seniorów jak i ich rodzin) oraz ponad 100 wystawców. Na dużej scenie i w specjalnej strefie workshop wystąpi kilkanaście zespołów i prelegentów. Targi potrwają dwa dni. Zapraszamy na nie 5 i 6 października 2018 r. w godzinach od 10.00 do 17.00.

Wydarzenie, które pozwala zdobyć wiedzę ekspercką i inspirację do nowego działania

Podczas targów będzie można odwiedzić stoiska renomowanych wystawców z wielu różnych dziedzin: zdrowia, uzdrowisk, rekreacji i turystyki,  mody, kultury oraz nauki. Wielu gości przyjeżdża do nas, aby zdobyć nową wiedzę, inspirację do działania, uzyskać dobrą radę lub pośmiać się z rozrywki na scenie. Nie zabraknie też spotkań z ciekawymi ludźmi, autorami książek i znanymi osobistościami.

Organizatorzy

Targi w Krakowie

Targi w Krakowie
wyłączny właściciel i operator Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego
EXPO Kraków 

Polska Press

Polska Press
wydawca
Dziennika Polskiego